O stronie

Drogadosiebie to  szybko rozwijający portal o zdrowiu, którego celem jest prezentowanie swoim czytelnikom wysokiej jakości merytorycznych artykułów w tematyce leczenia chorób różnego typu, zdrowego odżywiania a także sprawne rozpoznanie najpopularniejszych leków refundowanych i nierefundowanych.

Publikacje które przygotowuje nasz zespół przygotowywane są z wysoką dbałością jeśli chodzi o merytorykę, stan aktualnej wiedzy medycznej oraz przystępne prezentowanie informacji medycznych.

Wspieramy i zachęcamy do nieskrępowanej dyskusji na temat chorób i lekarstw – nie jesteśmy zależni od żadnego podmiotu związanego z rynkiem medycznym.

Pomoc w rozpoznaniu chorób (przy świadomości, że tylko wizyta u specjalisty daje ostateczną diagnozę), promowanie profilaktyki i zdrowego trybu życia jest dla nas  jednocześnie misją i źródłem satysfakcji. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych czytelników.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@drogadosiebie.pl lub też m.bielakowski@drogadosiebie.pl. Możesz też skorzystać z formularza.

Wyślij nam wiadomosć!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kontakt
5 (100%) 2 głos